PERŁY MEDYCYNY 2012

WIELKA GALA

„POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2012”

 

                       

  

17 listopada 2012 r. w warszawskim Hotelu Gromada odbyła się Wielka Gala POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, podczas której wręczone zostały nagrody w konkursach organizowanych przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

 Uroczystość z udziałem przeszło 600 gości, prowadzona przez Krzysztofa Ibisza oraz Joannę Jabłczyńską, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów oraz przedstawicieli instytucji branżowych, świata polityki i biznesu. Zgromadzonych gości powitali gospodarze wieczoru – Prezes Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług Pan Robert Składowski oraz w imieniu Prezydenta Pracodawców RP Pana Andrzeja Malinowskiego – Wiceprezydent Pracodawców RP, Pan Robert Kusiak.

 Podczas uroczystości przedstawiono Laureatów Konkursu PERŁY MEDYCYNY. Już po raz szósty Kapituła Konkursu, w tym roku pod przewodnictwem Pana Zdzisława Kuleszy – Wiceprezesa Zarządu Związku Pracodawców Ratownictwa Medycznego, nagrodziła wyróżniające się placówki medyczne i firmy działające na rynku medycznym. Przyznane w konkursie statuetki „Perła Eskulapa” to w branży medycznej symbol wysokiej jakości, rzetelności i profesjonalizmu. Są one uhonorowaniem ciężkiej pracy Laureatów, a także docenieniem m.in. ich usług, innowacyjności oraz metod organizacji i zarządzania.

 Podczas Gali odbyła się aukcja charytatywna, z której dochód przeznaczono na wsparcie stowarzyszenia „Budzimy Nadzieję” z Drzewicy, działającego na rzecz osób niepełnosprawnych.

 ORGANIZATOR: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.